AkoNaRyby s francúzskou kaprárkou Caroline

AkoNaRyby.sk pre Vás pripravilo špeciálny rozhovor s francúzskou kaprárkou Caroline Lhote. Máme v pláne priniesť Vám viacero interview kaprárok z rôznych krajín, preto sledujte naše webové stránky.

kaprarka-caroline1Položili sme jej tieto otázky:
1. Odkiaľ pochádzaš? Žijem vo Francúzsku v regióne Picardy.

2. Ako si sa dostala k rybolovu? Kaprárinu som si skrátka zamilovala vďaka môjmu manželovi, ktorý je tiež vášnivým rybárom.

3. Koľko rokov sa venuješ tomuto športu? Rybárčeniu sa naplno venujem 3 roky. Najskôr som chodila na rybačky len ako doprovod svojho manžela.

kaprarka-caroline5

 

 

 

4. Kde najradšej lovíš – na rieke, jazere alebo na priehrade? Najradšej lovím ryby na rieke, ktorá tečie v okolí môjho bydliska. Táto rieka pre mňa zostáva stále záhadou, je plná prekvapení, neprebádaných zákutí a krásnych bojovných kaprov.

5. Kde si chytila svoju prvú rybu? Úplne prvú rybu som chytila na súkromnom rybníku s rozlohou 10 ha v regióne Aisne. Bol to kapor a vážil 13 kilogramov.

6. Ktorá ryba je pre teba najcennejšia a prečo? Je to amur, pretože je to tak silný bojovník.
7. Prezraď nám, čo sa ti na rybolove najviac páči a prečo sa venuješ tomuto pre ženy netradičnému športu? Mám rada rybolov, pretože je to hobby ktorému sa môžem venovať spolu so svojim mužom. Je to šport, vďaka ktorému som v kontakte s prírodou, zvieratami a zázrakmi vodných hlbín.
kaprarka.caroline2

 

8. Ako ťa berú muži ako rybárku? V súčasnosti som sponzorovaná anglickou značkou StarmerBaits. Som obklopená ľuďmi, ktorí ma podnecujú a podporujú v tomto koníčku.
9. Čo by si odkázala rybárkam na Slovensku? Chcela by som povzbudiť ženy, ktoré milujú rybárčenie: Nedajte sa odradiť a naplno si užívajte svoju vášeň.

Ďakujeme Caroline a želáme jej veľa úspechov v rybárčení 😀

 

 

 

Páči sa Vám tento článok? Ak áno, zdieľajte ho svojim priateľom na Facebooku, či iných sociálnych sieťach kliknutím na tlačítka pod týmto textom. Ďakujeme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *