Čo je nové na AkoNaRyby.sk

Určite ste si všimli, že behom marca pribudlo na našej stránke niekoľko nových bannerov, ktoré Vás presmerujú do eshopu s rybárskymi potrebami.

banner-eshop-dlhy

Našim cieľom bolo zhromaždiť pre Vás prospešné informácie o rybách a technike lovu. To všetko pre nové a  nezabudnuteľné zážitky, ktoré prináša náš obľúbený rybolov. Ale teoretické znalosti sú len polovicou úspechu 🙂 Bez dobrého rybárskeho vybavenia sa nezaobídeme. Navyše výrobcovia prinášajú na trh stále nové produkty, vychytávky, rybárske potreby z lepších materiálov, s lepšími funkciami, výrobky pre nové techniky lovu.

A tak k nám ako na zavolanie prišla ponuka na spoluprácu od úspešného rybárskeho obchodu . Naskytla sa príležitosť ponúknuť Vám kvalitné rybárske potreby od známych rybárskych značiek. Sme naozaj radi, že môžeme prezentovať produkty, ktoré sa tešia veľkej obľube a sami ich využívame. Ľahko sa chváli to, čo je naozaj dobré 🙂

Eshop nájdete na adrese akonaryby.fishinggoup.sk

Aké sú hlavné výhody nášho rybárskeho obchodu?

  • seriózny rybársky eshop, ktorý prevádzkuje firma s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti predaja rybárskych potrieb. Celý predaj a prípadné reklamácie sú v súlade so slovenskou legislatívou.
  • neustále akciové ponuky, zľavy, sety rybárskych potrieb za výhodné ceny, ponuky 1+1 zdarma – toto nájdete najmä v kategórií AKCIOVÁ PONUKA
  • rýchla doba dodania, produkty na sklade sú doručené do 3 dní
  • doprava zdarma na nákup v hodnote nad 50€
  • široký sortiment produktov. Na svoje si príde každý rybár. Nájdete tu kaprárske, sumčiarske, muškárske vybavenie, potreby pre lov na prívlač, plávanú, feeder, morský rybolov.

 

Dúfame, že si nový rybársky eshop obľúbite a budeme sa tešiť na Vašu návštevu.

AkoNaRyby - rybárske potreby

 

 

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *