Lov kapra priamo v centre mesta

lov kaprov vo veľkých mestách

Pozrite si nadupané video plné krásnych záberov, veľkých rýb na netradičnom mieste mimo ničím nerušenej prírody. Chlapi  lovia kaprov na Dunaji priamo v centre Viedne.

Schönbrunn a viedenské ruské koleso Riesenrad nie je všetko čo Viedeň ponúka. Lov kaprov priamo v centrách veľkých miest sa stáva novým životným štýlom mladých ľudí nie len vo Viedni ale i v iných metropolách. Na tomto videu nájdete prepojenie potešenia z lovu krásnych rýb s ruchom veľkomesta. Metro a viedenská panoráma zachytená v nevšednom dokumente.

Možno to vidíte sami na sebe, možno nie. Niekedy je ťažké nájsť rovnováhu medzi pracovným a voľným časom. Nie každý z nás si môže dovoliť nechať všetko tak a niekoľko dní sa venovať svojmu obľúbenému rybolovu. Nie je preto div, že sa do módy dostáva nový štýl  – lov rýb priamo v centre mesta. Pokiaľ človeku nevadí ruch a zvedavé oči okoloidúcich, prechádzajúcich sa po promenáde, môže byť takýto druh rybačky dobrým spôsobom ako skĺbiť nedostatok voľného času a nikdy nekončiacu túžbu ísť si dobre zachytať. Hlavne pre ľudí pracujúcich a žijúcich vo veľkých mestách. Dnešná doba je dynamická a tak i klasický obraz rybára užívajúceho si ticho a kľud prírody sa mení na adrenalínový rybolov v ruchu veľkomesta. Tento nový „fishing lifestyle“ prepukol už napr. vo Francúzsku a ako máte možnosť vidieť na videu, i v susednom Rakúsku. Zdá sa, že je len otázkou času, kedy sa dostane i k nám.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *