Recenzia Kaprárska taška

Chcel by som Vám predstaviť luxusnú rybársku tašku Carryall New Dynasty XXL. Túto tašku používam už viac ako rok a som s ňou nadmieru spokojný. Je priestranná, vojde sa do nej naozaj veľa vecí, čo Vám umožní mať všetko na jednom mieste. Rybárske potreby máte systematicky uložené a oddelené vďaka dvom odnímateľným priehradkám, ktoré si môžete zafixovať kdekoľvek vo vnútri tašky. Je zhotovená z kvalitného materiálu čo určite ocení každý z vás. Zvládne aj extrémnu záťaž, nakoľko je osadená kovovými sponami na popruhu. Má vystužené dno aj vrch, ktorý zároveň môžete použiť ako stolík. Ďalej je táto rybárska taška vystužená špeciálnymi nožičkami v každom rohu. Doplnená je kvalitným prepravným popruhom a pevnostnými zipsami.
Kto hľadá priestrannú, kvalitnú a praktickú rybársku tašku je na správnom mieste. Tu získaš k taške aj poštové zadarmo!

 

 

 Taška Carryall New Dynasty XXL - rybárske potrebyrybárska taškaRybárska taška Mivardi

3 thoughts on “Recenzia Kaprárska taška

  1. Kabela ok super ale tie kovové spony sú dosť slabé keď že je to kabela dosť veľká tak tie spony by mali byť z lepšieho materiálu mne sa to normálne zlomilo ako som si dal kabelu na plece.

  2. Zaujímavé ja som ju mal ,teda skoro vždy ju mám riadne napakovanú dávam tam najťažšie veci ktoré beriem na ryby ako napr voda olová lyn.bomba strava a ostatné. Mám ju problém odlepiť od zeme. Zatiaľ som s ňou nadmieru spokojný kovové spony držia spoľahlivo….

  3. mam ju tiez ale ten model s dvoma vackami v predu a tiez som s nou nadmieru spokojny. ma to len jeden hacik. ta moja je strasne tazka 😀 asi 40kg v nej nosim

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *